Hakkımızda

Merkezi İstanbul’da bulunan DBMASTER Bilgi Teknolojileri A.Ş.  telekomünikasyon, lojistik, enerji, finans ve kamu sektörlerindeki siz değerli müşterilerine çözüm odaklı yaklaşımıyla, uçtan uca veri yönetimi çözümleri sunmaktadır.

Konusunda deneyimli MCP, MCSA, MCSE, MCITP, OCP ve OCM (Oracle Certified Master) Sertifikalı uzman kadromuzla, gereksinim duyduğunuz Veritabanı ürünlerinin şirketiniz bünyesinde yapılandırılması, süreçlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz danışman kaynağı, ürün implementasyonu, performans iyileştirme ve 7/24 bakım/destek konularında sizlerin yanında yer almaktayız.

Firmamız, Oracle, Microsoft SQL Server, PostgreSQL, MongoDB ve MySQL Veritabanı kurulum, upgrade ve migration projeleri, Oracle Exadata/ODA/Minicluster/Supercluster Appliance performans iyileştirme projeleri, veritabanı performans iyileştirme projeleri, danışmanlık, proje sonrası bakım ve destek hizmetleri faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. Bunlara ek olarak Oracle, Microsoft SQL Server, PostgreSQL, MongoDB ve MySQL ürünlerine ait workshop şeklinde uygulamalı eğitimler düzenlemekteyiz.

Misyonumuz

Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda çözüm ortağı kimliği ile kurumların ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yola çıkan DBMASTER Bilgi Teknolojileri A.Ş. sürekli gelişmeyi ve dünyadaki teknolojik yeniliklere uyum sağlamayı, ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve standartlara bağlı olarak başarılı olmayı hedeflemiştir.

Vizyonumuz

Veritabanı çözümleri konusunda fark yaratan, son teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmaktır.

DBMASTER Bilgi Teknolojileri A.Ş, MCP, MCSA, MCSE, MCITP, OCP ve OCM (Oracle Certified Master) Sertifikalı profesyonel ekibi sayesinde, 7/24 veritabanı izleme ve yönetim alanında yüksek bir yetkinlik ile dünya standartlarında hizmet veren, ülkemizin sayılı firmalarındandır.

Bize Ulaşın

12 + 12 =

DBMASTER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Genel Müdürlük

Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. Hukukçular Towers A Blok 66/111 Kartal/İSTANBUL - TÜRKİYE

+90 216 709 75 35

TEKMER Şube

Ar-Ge Ofisi: Aydıntepe Mah. Aydınlı Yolu Cad. No:43i-17 TEKMER TBT06 Tuzla/ İSTANBUL - TÜRKİYE

Birleşik Krallık (UK)

71-75, Shelton Street, Covent Garden, London, WC2H 9JQ,
LONDON - UNITED KINGDOM
 +44 7533 234373

info@dbmaster.com.tr

Share This