Çözümlerimiz

Oracle Veritabanı Yönetimi

IT altyapınızda yer alan Oracle veritabanlarının, yerinde (On-Site) ya da uzaktan (Remote) yönetimi, bakımı, versiyon yükseltme işlemleri, yama uygulamaları ve başka platformlara taşınması konularında sunduğumuz çözümdür.

Oracle TimesTen In-Memory Veritabanı Yönetimi

Düşük latency ve yüksek throughput istediğiniz kritik uygulamalarınızda, doğrudan uygulama sunucusu belleğinde çalışan Oracle TimesTen In-Memory Veritabanının kurulumu, yönetimi, versiyon yükseltme işlemleri, Active / Standby Pair olarak yönetimi konularında sunduğumuz çözümdür.

PostgreSQL Veritabanı Yönetimi

IT altyapınızda yer alan PostgreSQL veritabanlarının, yerinde (On-Site) ya da uzaktan (Remote) yönetimi, bakımı, versiyon yükseltme işlemleri, yama uygulamaları, başka platformlara taşınması, Hot/ Warm Standby felaket kurtarma yapısının kurulması ve yönetilmesi konularında sunduğumuz çözümdür.

Büyük Veri ve MongoDB Danışmanlığı

İçeriği karmaşık, yapılandırılmış veya yapılandırılmamış verilerden meydana gelen ve boyut bakımından çok yer tutan büyük miktarda verinin ekonomik ve ölçeklenebilir bir biçimde depolanması ve analiz edilebilmesi konularında sunduğumuz çözümdür.

Oracle Exadata – ODA Minicluster – Supercluster Danışmanlığı

IT altyapınızda yer alan Oracle Exadata – ODA – Minicluster – Supercluster üzerindeki veritabanlarının, yerinde (On-Site) yada uzaktan (Remote) yönetimi, yama uygulamaları ve mevcut sistemlerin Oracle Exadata – ODA – Minicluster – Supercluster üzerine taşınması konularında sunduğumuz çözümdür.

Oracle Veritabanı Exadata – ODA Minicluster – Supercluster Performans İyileştirme

IT altyapınızda yer alan Oracle Exadata – ODA – Minicluster – Supercluster, Oracle veritabanlarında yaşanan performans problemlerinin tespiti, sorgu iyileştirmeleri ve işletim sistemi tarafındaki optimizasyon konularında sunduğumuz çözümdür.

Oracle GoldenGate Yönetimi

IT altyapınızda yer alan Oracle veritabanlarının, kendi içinde ya da faklı veritabanlarına (MS-SQL, PostgreSQL, MySQL ve IBM DB2) gerçek zamanli olarak veri aktarimi yapılmasını sağlayan Oracle GoldenGate ürününün kurulması ve yönetimi gibi konularda sunduğumuz çözümdür.

Veritabanı Felaket Kurtarma Yönetimi

IT altyapınızda yer alan Oracle Veritabanlarının beklenmeyen sistem hataları neticesinde oluşabilecek veri kayıplarını minimuma indiren Oracle Data Guard yapısının kurulması ve yönetimi konularında sunduğumuz felaket kurtarma çözümdür.

MS-SQL Server Veritabanı Yönetimi

IT altyapınızda yer alan Microsoft SQL Server Veritabanlarının, uzaktan (Remote) yönetimi, bakımı, versiyon yükseltme işlemleri, yama uygulamaları, AlwaysON, Log Shipping, Mirroring yapılarının kurgulanması konularında sunduğumuz çözümdür.

MySQL Veritabanı Yönetimi

IT altyapınızda yer alan MySQL veritabanlarının, yerinde (On-Site) yada uzaktan (Remote) yönetimi, bakımı, versiyon yükseltme işlemleri, yama uygulamaları ve başka platformlara taşınması konularında sunduğumuz çözümdür.

Veri Ambarı ve İş Zekâsı Danışmanlığı

Firmanızın sahip olduğu verilerin bilgiye, bilginin de gelecekte alınacak stratejik kararlar ve doğru adımlara dönüştürülmesine imkân veren çözümdür.

Bize Ulaşın

12 + 2 =

DBMASTER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Genel Müdürlük

Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. Hukukçular Towers A Blok 66/111 Kartal/İSTANBUL - TÜRKİYE

+90 216 709 75 35

TEKMER Şube

Ar-Ge Ofisi: Aydıntepe Mah. Aydınlı Yolu Cad. No:43i-17 TEKMER TBT06 Tuzla/ İSTANBUL - TÜRKİYE

Birleşik Krallık (UK)

71-75, Shelton Street, Covent Garden, London, WC2H 9JQ,
LONDON - UNITED KINGDOM
 +44 7533 234373

info@dbmaster.com.tr

Share This